خوش آمدید
  • 66564382 - 021
ورود / ثبت نام

مشاوره

مشاوره کسب و کار

مشاوره طراحی سایت

مزایای نرم افزارهای تحت وب بر هیچ کس پوشیده نیست. اما چگونگی استفادهٔ بهینه از آنها بسیار اهمیت دارد. حتی شرکتهایی که تیم‌های قدرتمند برای برنامه نویسی دارند به مشاوره نیاز پیدا خواهند کرد. مشاورهٔ اجرا و پیاده سازی، اینکه آیا کاری که می‌خواهید انجام دهید صرفهٔ اقتصادی دارد یا خیر، پیاده سازی معماری و بیزینس کارهایی هستند که برای شما نوعی سرمایه گذاری به حساب خواهد آمد و نه هزینه که شرکت رادین در تمام این مراحل می تواند کنار شما باشد.

در زمینهٔ وب سایت نیز اهمیت مشاوره را می‌توان احساس کرد. برای مثال حتی اگر در حال حاضر صاحب یک وب سایت باشید بازهم تفاوتی نمی‌کند، در هر حال دنیا به سرعت در حال تغییر است و برای ماندن در اوج همیشه باید بهترین مشاوران را در کنار خود داشته باشید و از اطلاعات آنها استفاده کنید. ممکن است رنک شما در گوگل پس از مدتی و با آمدن الگوریتم‌های جدیدتر و قوی‌تر از سمت گوگل کاهش پیدا کند. شاید تا چند سال گذشته با بمب باران کلمات کلیدی و نوشتن مطالب غیر مرتبط و یا با نگارش ضعیف و فقط و فقط استفاده از کلمات کلیدی می‌توانستید جایگاه بالایی در موتورهای جستجو به دست آورید.

اما به زمان حال باز می‌گردیم در حال حاضر استفادهٔ بیش از حد از کلمات کلیدی نه تنها تاثیر مثبت ندارد بلکه یک امتیاز منفی برای شما محسوب می‌شود. درحال حاضر پررنگترین نقش را کاربران شما دارند. واکنشی که آنها به سایت شما دارند کامل توسط موتور جستجوی گوگل درک می شود. برای مثال اگر کاربران به سرعت از سایت شما خارج شوند یعنی مطالب شما غیر مرتبط و یا گرافیک سایت شما ضعیف است.

برای راه اندازی یک وب سایت جدید داشتن یک زیرساخت قوی بسیار اهمیت دارد، هیچوقت شروع کار خود را دست کم نگیرید و در جای درست برای کسب و کار خود سرمایه گذاری کنید. به قول صائب تبریزی :

چون گذارد خشت اول بر زمین معمار کج *********** گر رساند بر فلک، باشد همان دیوار کج

امیدوارم توانسته باشم به شما اهمیت اطلاعات به روز و خدمات مشاوره سایت را به درستی نشان داده باشم. شرکت رادین با سالها سابقه درخشان در زمینه نرم افزارهای تحت وب سفارش مشتری می تواند مشاور خوبی برای شما در هر زمینه از وب باشد. سوالات خود را بپرسید تا ما شما را به واحد مربوطه ارجاع دهیم.